Про Мульток

Мульток - це маленький онлайн-кінотеатр для маленьких дітей. Ми, команда Мультоку, також батьки, і ось що ми дізналися про дітей:
 

Діти прагнуть нового

 
Власне, як і ми дорослі. Чи подобається вам передивлятися один і той самий фільм або серіал по двадцять-тридцять разів? Гадаємо, ні. Так і малим хочеться дізнаватися нові історії та зустрічати нових героїв. Головний пріоритет Мультоку - це нові, цікаві та естетично довершені мультики. Тому ми першими представили українською серіали "Гігантозавр", "День, коли Генрі зустрів...", "Майя Дій" та "Казупс".
Маленькі європейці обожнюють ці історії, і сьогодні вони доступні українським малюкам. І ще дещо: ми дуже серйозно ставимося до якості дубляжу. Адже ми знаємо, що...
 

Мова важлива

 
Діти вивчають нові слова пачками. Малі підхоплюють їх скрізь - з розмов мами й тата, від інших дітей на вулиці чи в садочку, з рекламних роликів на ютубі, та звичайно ж - з мультиків.
Недарма мультфільми по всьому світу використовують при вивченні іноземних мов. Тексти мультфільмів здаються простими, але вони містять всі найнеобхідніші слова та мовні оберти.
В Україні розмовляють багатьма мовами, але ми - дорослі і діти - мусимо довершено володіти українською. Ми сподіваємось, що Мульток зробить свій внесок в розвиток нашого спільного майбутнього - адже сьогодні в українському сегменті інтернету бракує мультфільмів українською.
 

Безпека в інтернеті не менш критична, аніж безпека на вулиці

 
Ми не залишаємо маленьких дітей на вулиці самих. Адже вони ще не вміють самі піклуватися про свою безпеку, і навіть звичні для нас ситуації можуть становити для них загрозу.
Інтернет - це продовження нашої дійсності. Ми користуємось контентом, можемо критично оцінювати повідомлення, що містяться в рекламних відеороликах або новинах, орієнтуємось в контексті, і розуміємо яка інформація важлива, а яка - ні.
До певного віку діти не можуть цього робити. Вони сприймають як норму все, що бачать на екрані, це просто продовження реального життя.
Дорослі мусять відповідально обирати контент для дітей, та обговорювати з ними побачене. Мульток не містить ані реклами, ані дорослого контенту. Але навіть з огляду на це, ми не рекомендуємо залишати дитину з гаджетом наодинці. Краще завжди бути поруч - адже діти люблять натискати на екран.
Та й взагалі...
 

Мультики не заміна живому спілкуванню, спільному читанню або грі

 
Так, ми розуміємо, що неможливо відповісти на всі "чому?" і пограти у всі ігри. Звичайно, можна посадити дитину перед екраном години на дві-три, а самім займатися дорослими справами. Але ми знаємо, що на довгу це не працює. Мультфільм - це класна річ на 20-30 хвилин на день. Це надихає дитину на гру, і дає вам про що з нею поговорити не напружуючись. Але не варто зловживати екранним часом.
Власне, в Мультоку ми ставимо якість вище кількості - ми ліцензуємо та дублюємо українською лише найкращі анімаційні серіали для дітей.
 
 
 

Мультики українською