Відповіді на найпоширеніші питання

 
 

Мульток - це онлайн-кінотеатр для дітей дошкільного віку з мультиками українською мовою.

Мульток не слідує програмній політиці великих платформ або телевізійних каналів України. Ми самі обираємо мультфільми на світових ринках, укладаємо угоди з правовласниками і замовляємо український дубляж у найкращих фахівців.

Ми вважаємо, що перегляд мультфільмів є важливим досвідом для дитини. Це один із перших контактів маленької людини з культурою, тому важливо обирати мультики відповідально. Ми дуже тішимось, що для старту проєкту нам вдалось придбати права на справжні хіти світової анімації - "Гігантозавр" (Франція, Канада), "День, коли Генрі зустрів..." (Ірландія), "Казупс" (Австралія) та "Майя Дій" (Ірландія).

Мульток працює за передплатою, вартість якої становить 70 гривень на місяць, або 500 гривень на рік.
Ваша передплата дозволяє нам проводити ліцензувати найкращі мультфільми, замовляти український дубляж та розвивати проєкт.

Запрошуємо вас надсилати ваші питання і пропозиції на імейл проєкту support@multok.com - будемо раді знайомству!

Ваша передплата дозволяє нам фінансувати дубляж мультфільмів українською мовою, виплати правовласникам мультфільмів і операційні видатки проєкту.

Врешті решт, за структурою видатків Мульток мало чим відрізняється від інших сервісних бізнесів - таких як перукарні, парки розваг або фітнес-клуби.

Звичайно, в інтернеті можна монетизувати проєкт за допомогою реклами. Але на наш погляд, дітям цікавіше дивитися мультики, а не рекламні ролики)

Сподіваємось, що запропонована ціна передплати - 70 гривень - на місяць є необтяжливою. Але якщо ваше фінансове становище наразі не дозволяє сплачувати таку суму, напишіть нам про вашу ситуацію на support@multok.com і ми зробимо для вас знижку, або відкриємо тимчасовий доступ безкоштовно.

Так, декілька серій кожного серіалу на Мультокі доступні для безкоштовного перегляду.

Для перегляду вам потрібно буде зареєструватися або увійти в ваш акаунт на Мультокі. На сторінці кожного серіалу є вкладинка "Безкоштовний перегляд".

Приємного перегляду!

Так, безпечний. Мульток створено для дітей, отже на нашому сайті ви не побачите жодної реклами або дорослого контенту.

Всі мультфільми, представлені на сайті пройшли випробування аудиторіями багатьох країн світу і безпечні для ваших дітей. Для того, щоб вам було зручніше обирати, на сторінці кожного серіалу ми позначили вік, в якому його сюжет сприйматиметься дитиною якнайкраще.

Тим не менш, краще не залишати малих наодинці з екраном на тривалий час. А найкращий досвід перегляду мультфільму для дитини - це перегляд з дорослою людиною, з якою можна обговорити побачене.

 

Мультики українською